.New World

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Zapraszam na serwer mta .NewWorld mtasa://80.72.36.202:20440

#1 2017-01-22 16:17:51

Arden
Założyciel serwera .NewWorld
Skąd: Gdzieś napewno
Dołączył: 2017-01-22
Liczba postów: 13
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Rekrutacja na moderatora 2k17 STYCZEŃ

Login:
Wiek
Ile jesteś aktywny
Staż na MTA:
Ortografia(0-10):
Czy cierpisz na dysleksje/dysortografie:
Staż na serwerze:
Czemu chcesz zostać moderatorem? (min.7 zdań):
Co zrobisz na serwerach:
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:
Czy byłeś kiedyś moderatorem:
Napisz coś o sobie (min.7 zdań):]
Czy posiadasz TeamSpeak 3:
Czy posiadasz mikrofon:


1. - Wez szklanke.  - Wzialem i co?
2. - Upusc ja. - Rozbila sie, i co dalej?
3. - Teraz ja przepros i zobacz, czy sie znowu pozbiera!
TYLE WARTE TWOJE PRZEPRASZAM

Offline

#2 2017-01-22 16:41:10

Zer0
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-22
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2k17 STYCZEŃ

Login:Zer0
Wiek13
Ile jesteś aktywny:7-9h
Staż na MTA:4lata
Ortografia(0-10):0-8
Czy cierpisz na dysleksje/dysortografie:Nie
Staż na serwerze:1d
Czemu chcesz zostać moderatorem? (min.7 zdań):Ponieważ mam doświadczenie jako Moderator oraz chcę pomagać graczą. Oraz też lubię bardzo ten serwer i też przez to chcę być moderatorem.
Co zrobisz na serwerach:Będę pomagał graczom na serwerze NewWord
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:0-8
Czy byłeś kiedyś moderatorem:Tak
Napisz coś o sobie (min.7 zdań):]Mam 13 lat pochodzę z Tomaszowa Mazowieckiego jestem w 6 klasie podst.Zajmuje się sportem,grami.
Czy posiadasz TeamSpeak 3:tak
Czy posiadasz mikrofon:tak

Offline

#3 2017-01-22 16:41:28

Smietanka635241
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-22
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2k17 STYCZEŃ

Login:Smietanka635241
Wiek:13
Ile jesteś aktywny:Aktywny jestem zawsze od 14:50 do wieczora
Staż na MTA:Ciągle od 14:50 czasami od 13.00 do wieczora
Ortografia(0-10):9/10
Czy cierpisz na dysleksje/dysortografie:nie i nie
Staż na serwerze:Bede grał ciagle czasami przerwe na inny server ale na 5 min max
Czemu chcesz zostać moderatorem? (min.7 zdań):Poniewaz jestem miły dla graczy.Mam duze doswiadczenie. Znam komendy nie oszukuje poprostu lubie słuzyc dla servera oraz pomagac  innym graczom i wspierac server oraz jak ktos czegos z administracji niewie to poprostu mu wytłumaczyc.
Co zrobisz na serwerach:Bede wspierał moze opłacał troszczył sie o server bardzo bo kocham RPG napewno nie bede odwalał tylko rozwił]jał swoje doswiadczenia.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:8/10
Czy byłeś kiedyś moderatorem:Byłem juz na 6 serverach chyba na 5 byłem najlepszym modem dostawałem pochwały.
Napisz coś o sobie (min.7 zdań):Jestem graczem MTA. Moja pasja to Komputer oraz zabawy z rodzenstwem.Kocham motory szczególnie enduro. Mieszkałem w polsce ale tam dla nas było zle wiec tata szukał pracy w holandii. Znalazł posiedział rok i my sie przenieslismy wiec to koniec mojego zdania
Czy posiadasz TeamSpeak 3:Tak
Czy posiadasz mikrofon:Tak sprawny.

Offline

#4 2017-01-22 16:46:48

TheMinePS3
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-22
Liczba postów: 1
Windows 8Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2k17 STYCZEŃ

Login: TheMinePS_3
Wiek: 15
Ile jesteś aktywny: 5-6h
Staż na MTA: 3 lata.
Ortografia(0-10):9
Czy cierpisz na dysleksje/dysortografie:Nie
Staż na serwerze:Od otwarcia.
Czemu chcesz zostać moderatorem? (min.7 zdań):Ponieważ lubie pomagać graczom. Jestem aktywny więc napewno wykonywałbym dużo reportów. Robiłbym także różne eventy dla graczy.
Co zrobisz na serwerach: Jak najwięcej pomagał i robił eventy.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9
Czy byłeś kiedyś moderatorem: Tak
Napisz coś o sobie (min.7 zdań):] Nazywam się Konrad mam 15 lat chodzę do 3 gimnazjum, mieszkam na mazurach, interesuje się piłką nożną i motoryzacją. Jeżdzę skuterem, przedtem miałem quada ale był chiński i wiadomo jak to jest z dzisiejszą chinszczyzną [dblpt]D. Nie wiem co tu by więcej napisać więc, mam nadzieje że dacie mi szansę zostania modem!.
Czy posiadasz TeamSpeak 3:Tak.
Czy posiadasz mikrofon:Tak.

Ostatnio edytowany przez TheMinePS3 (2017-01-22 16:47:24)

Offline

#5 2017-01-22 16:46:49

kuba2506
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-22
Liczba postów: 1
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2k17 STYCZEŃ

Login:kuba2506
Wiek17
Ile jesteś aktywny2-3h
Staż na MTA: czerwiec 2013
Ortografia(0-10): 9
Czy cierpisz na dysleksje/dysortografie:Nie.
Staż na serwerze: Od otwarcia.
Czemu chcesz zostać moderatorem? (min.7 zdań):Ponieważ od samego początku spodobał mi się ten serwer i chciałem znaleźć się w gronie administracji.Zdaje sobie sprawę ze to dużą odpowiedzialność lecz myślę ze stawie temu czoła.Lubie pomagać graczom i z chęcią pomagał bym zwykłym graczom.Uważam ze zasługuje na danie mi szansy.
Co zrobisz na serwerach:Pomagał bym graczom organizował różne eventy np G1.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9
Czy byłeś kiedyś moderatorem: Nie ale chętnie się wszystkiego nauczę.
Napisz coś o sobie (min.7 zdań):]Mam na imię Kuba mieszkam w lublinie chodzę do technikum informatycznego. Interesuje się informatyką oraz siatkówką.Jestem zazwyczaj opanowany i pomocny.Lubie pomagać szybko się integruje oraz nawiązuje współprace z nowymi ludzmi. Mam 17 lat,myślę ze zasługuje na to stanowisko.
Czy posiadasz TeamSpeak 3: Tak
Czy posiadasz mikrofon: Tak

Offline

#6 2017-01-22 16:50:11

xXxNeQxXx
Użytkownik
Skąd: Siemianowice Śląskie
Dołączył: 2017-01-22
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja na moderatora 2k17 STYCZEŃ

Login:xXxNeQxXx
Wiek:14lat
Ile jesteś aktywny:5-6h zależy od dnia
Staż na MTA:Bardzo Dużo Gram w MTA
Ortografia(0-10):10/10 Ale czasami popełniam Błędy
Czy cierpisz na dysleksje/dysortografie:Nie
Staż na serwerze:Dobiero zaczynam Ale Ogarniam Moderatora i Bedę aktywany
Czemu chcesz zostać moderatorem? Dlaczego Moderatorem Chce zobaczyc Na tym serwerze Komendy Wpółprace Administacji i Różne Pomagac Graczą i Zostac Moderatorem na tym serwerze
Co zrobisz na serwerach:Pytania ZTP i Wiele Rożnych
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:10/10
Czy byłeś kiedyś moderatorem:Tak Byłem
Napisz coś o sobie (min.7 zdań):Witam Nazywam Sie Maksymilian Klein mam 14 lat Mieszkam w Województwie Śląskim Chodzę do 1 Klasy Gimnazjum Lubie Sport np Piłka nożna i Wiele Różnych i Czasami Pograc w MTA
Czy posiadasz TeamSpeak 3: Tak
Czy posiadasz mikrofon:Tak

Offline

#7 2017-01-22 16:51:25

Arden
Założyciel serwera .NewWorld
Skąd: Gdzieś napewno
Dołączył: 2017-01-22
Liczba postów: 13
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2k17 STYCZEŃ

Login: JesteReK

Wiek: 14

Ile jesteś aktywny: 5-15h dziennie

Staż na MTA: 4lata

Ortografia(0-10): 10

Czy cierpisz na dysleksje/dysortografie:

Staż na serwerze: Dziś zacząłem

Czemu chcesz zostać moderatorem? (min.7 zdań): Jestem spokojny i wyrozumiały, staram się nikogo nie wyzywać a za razem nikogo nie denerwować, nie miałem nigdy żadnych sporów z administracją.Chciałbym tłumaczyć nowym graczom rozgrywke na serwerze i ich oprowadzać. Grałem bardzo dużo na serwerach rpg nawet jak były nawet w fazie beta, miałem już kiedyś posade Administratora na wielu serwerach  jednak iż z niej zrezygnowałem, umiem organizować zabawy, eventy i tak dalej, sumiennie wykonywać swoje obowiązki, ten serwer jest dla mnie wszystkim. Ranga moderatora wiąże się z pełnym ogarnięciem i powagą. Nie przeszkadzam innym graczom, a raczej im pomagam. Pierwsze co zawsze robie jak wracam ze szkoły 1. Wchodze do domu i jem obiad poczym odrabiam lekcje 2. Uruchamiam komputer i oddaje się w pełni gry na serwerze RPG ,gram tu od początku serwera. Średnio w dni szkolne jestem aktywny od 1-12h i myślę że jest to wystarczający czas aby móc pozwolić sobie na range ''Moderatora'
Znam też wszystkie komendy:
- /k - Wyrzucasz gracza z serwera
- /tt - Tepanie do danego gracza
- /th - Tepanie danego gracza do siebie
- /warn - Ostrzeżenie
- /zpj - prawko
- /zpl - licka
- /opj - oddanie prawka
- /opl - oddanie licki
- /fix - naprawiasz autko
- /vtt - Tepanie do danego pojazdu
- /vth - Tepanie danego auta do cb
- /heal - ulecz gracza
- /checkserial - sprawdza serial
- /spec - obserwuj gracza
- /specoff - wył spec
- /inv - niewidzialność
- /cfix - fix na dany obszar
- /up - tepanie do góry
- /thru - tepanie do przodu
- /duty - wchodzisz na range admina
- /konsola - konsola
- /cl usuwanie reporta
Otrzymałem jeszcze pochwałe od Administracji link: http://imgur.com/a/72iYF

Co zrobisz na serwerach:vDla serwera zrobiłbym wszystko, jak zabraknie pieniędzy na jego opłate to dałbym nawet ostatnie pieniądze... Mógłbym też organizować dużo eventów i zabaw dla graczy serwera.

Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9

Czy byłeś kiedyś moderatorem: Tak, i to wiele razy...

Napisz coś o sobie (min.7 zdań): Nazywam się Jakub i chodze do gimnazjum w Darłowie, jestem bardzo spokojny i opanowany ,zazwyczaj nie zdarza mi się przeklinać lub kogoś wyzywać, jeśli jednak ktoś by zaczął to bym się nie dał i zrobił to samo, oczywiście takiej postawy na serwerze bym nie miał. Interesuje się onkologią i informatyką, oraz jazda enduro na Quadzie. Chodzę na kółko z medycyny, aktualnie bardzo dużo się tam nauczyłem. Posiadam też swojego własnego Quada ''Gryzlaka'' z pojemnością 650. Lubię też dużo grać w gry komputerowe, czasami pykam sobie w MTA a czasami w CS'a:GO. W internecie przedstawiam się jako ''Jutro.'' lub ''JesteReK'', w realu mam dobre relacje z kolegami i znajomymi. Nie lubię też chodzić do szkoły jednak mojimi ulubionymi przedmiotami są Biologia i Chemia.  Graczy na serwerze staram się zachęcić do uczciwej gry, oraz do sprawiedliwości ,także żeby np. nie taranowali

Czy posiadasz TeamSpeak 3: Tak

Czy posiadasz mikrofon: Tak


1. - Wez szklanke.  - Wzialem i co?
2. - Upusc ja. - Rozbila sie, i co dalej?
3. - Teraz ja przepros i zobacz, czy sie znowu pozbiera!
TYLE WARTE TWOJE PRZEPRASZAM

Offline

#8 2017-01-22 17:06:05

quadowca11
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-22
Liczba postów: 2
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2k17 STYCZEŃ

Login: quadowca11
Wiek 14 Lat.
Ile jesteś aktywny 3-5h
Staż na MTA: 4 Lata.
Ortografia(0-10): 9.5/10
Czy cierpisz na dysleksje/dysortografie: Nie.
Staż na serwerze: Od startu
Czemu chcesz zostać moderatorem? (min.7 zdań): Chce być moderatorem, ponieważ moderator jest wyższą rangą od gracza. Moderator może robić eventy typu ZTP. Ja jako moderator chciałbym pomagać serwerowi, np. Robić raporty. Bardzo chciałbym być moderatorem i karać np. Tzw. "CJ" którzy odwalają. Mam duże doświadczenie więc nadaje sie na moderatora [dblpt]). Gdybym się dostał na moderatora bym robił raporty a nie sie "Bawił".
Co zrobisz na serwerach: Bym robił raporty. Ogarniał serwer. Ogarniał tych nie dobrych graczy. I co najważniejsze pomagał innym [dblpt]).
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9.5/10
Czy byłeś kiedyś moderatorem: Tak.
Napisz coś o sobie (min.7 zdań):] Witam. Mam na imię Mateusz. Mam 14 lat. Na serwerze gram od startu ( Piątek 16 godzina ) . Ogarniam komendy Moderatora Itp. Bardzo lubię jeździć w gta sa. Obecnie przechodzę fabułe w Gta:sa. Jestem obecnie liderem ASA ( Army Of San Andreas ). Jestem miły, towarzyski. Łatwo nawiązuje kontakty z graczami. Lubię pomagać Innym. Pozdrawiam
Czy posiadasz TeamSpeak 3: Tak.
Czy posiadasz mikrofon: Tak.

Offline

#9 2017-01-22 17:22:54

Manower2002
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-22
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2k17 STYCZEŃ

Login:Manower2002
Wiek 15
Ile jesteś aktywny 2-4 H dziennie moge grać
Staż na MTA:1rok i 2 mieśące
Ortografia(0-10):7
Czy cierpisz na dysleksje/dysortografie: Dyslekcja
Staż na serwerze: 1 H
Czemu chcesz zostać moderatorem? (min.7 zdań):Jestem Osobom Aktywną na Yt Dzięki randze Moderator mogę rozwinąć serwer za pomocom Filmów na YT. Jestem Osobą kulturalną . Jestem osobom z Dobrym rozeznaniem się wśród Ludu i Jestem Osobom akceptującą Ludzi . Znam się na dobrej Rozrywce i organizuje Eventy na g1( za Waszą zgodą) Jestem Dostępny Pod Telefonem od godziny 16 . Wprowadze spokojną atmosfera. Jestem Osobą kreatywna Oraz Pomocną. Wspieram Ludzi I staram się o ich dobro
Co zrobisz na serwerach: Zadbam o porządek i ład
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 7
Czy byłeś kiedyś moderatorem:Tak
Napisz coś o sobie (min.7 zdań):] Jestem Osobą Spokojną . Ludzie mówią mi że jestem osobą kreatywną. Niosę pomoc Każdemu. Dbam O Dobrą Sprawe. Nie Jestem osobą narzucającą się. Pomagam Każdemu nie zważam na nic Lub wiek . Obchodze się zludzimi (znanymi chociaż trochę ) jak z rodziną.
Czy posiadasz TeamSpeak 3:Tak
Czy posiadasz mikrofon:Tak
Offline

Offline

#10 2017-01-22 18:18:48

Szymon1104
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-22
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja na moderatora 2k17 STYCZEŃ

Login:Szymon1104
Wiek 13lat
Ile jesteś aktywny Prawie caly dzien
Staż na MTA: z 4lata
Ortografia(0-10): W grze nie zwracam uwagi na ort a w realu to 8-10
Czy cierpisz na dysleksje/dysortografie:Nie
Staż na serwerze: Na serwerze jestem nowy przyszlem chyba 3 dni temu
Czemu chcesz zostać moderatorem? (min.7 zdań):Zostac chce modelatorem bo lubie pomagac innym ludzia i nwm co jeszcze tu napisac
Co zrobisz na serwerach:Na serwerach bd gral
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 8-10
Czy byłeś kiedyś moderatorem: Nie bylem modelatorem ale bylem RCON
Napisz coś o sobie (min.7 zdań): Mam na imie szymon mam 13 lat lubie grac w mta jestem ogarniety i spk (Pozdrawiam adminow i caly serwer)
Czy posiadasz TeamSpeak 3:Tak
Czy posiadasz mikrofon:Tak

Offline

#11 2017-01-22 21:45:06

Adriann
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-22
Liczba postów: 1
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2k17 STYCZEŃ

Login: Adriann*
Wiek 15 lat
Ile jesteś aktywny Prawie cały dzień
Staż na MTA: 3lata
Ortografia(0-10): 9/10
Czy cierpisz na dysleksje/dysortografie: Nie
Staż na serwerze: 500 min
Czemu chcesz zostać moderatorem? (min.7 zdań):Sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Będzie to dla mnie zaszczyt pracować z wami Nie jestem typem samoluba, który widzi tylko własny czubek nosa. Myślę, że jestem aktywnym graczem jak na czas poświęcany na grę. Kontakt pomiędzy graczami też mam dobry tak samo z administracją. Chętnych na to stanowisko jest bardzo dużo ale ja jestem w stanie sprostać tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas na rangę moderatora. Zapewniam, że swoje obowiązki będę wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem. Myślę, że mojej osobie można zaufać. Jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze. Nie boję się zmian. Lubię pracować w grupie.Pozdrawiam całą administracje graczy Myślę, że zasługuję na tą rangę, ponieważ dużo czasu spędzam na serwerze i lubię pomagać innym. A często widzę, że jak nie ma żadnego Moderatora gdy ja jestem to inni potrzebują pomocy np: auto obrócić, albo wyciągnąć z wody. Mimo, że tego nie umiem to jak by mi ktoś wyjaśnił jak to się robi to szybko bym się nauczył. Mam też kolegę który był moderatorem na innym serwerze to z nim pogadam może mi coś doradzi. Będę odrazu reagował an reporty graczy i pilnował porządku i kultury.
Co zrobisz na serwerach: dużo eventów na graczy bym pomagał żeby nikt nie rozwalał serwa i też będę pomagał graczom
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9/10
Czy byłeś kiedyś moderatorem: Tak byłem na paru serwerach
Napisz coś o sobie (min.7 zdań):]Nazywam się Adrian mam 15 lat. Dobrze dogaduję się z innymi. Nie jestem wybuchowy i nie wyzywam innych.Jestem miłą i sympatyczną osobą.Interesuję się grami komputerowymi, a poza grami komputerowymi lubię grać w kosza i chodzę do szkolnego klubu. Interesuję się także Informatyką i Gastronomią.W mniejszym stopniu mnie interesuje medycyna.Lubię pomagać innym którzy sobię nie radzą albo nie wiedzą co mają robić to Ja zawsze pomogę.Ogólnie lubię pomagać innym którzy nie ogarniają.
Jestem przeciętnym chłopakiem. . Zazwyczaj mało się odzywam. Lubię rysować, pisać, podróżować. Sądzę, że mam w sobie dużo empatii.  . Lubię sport. W wolnym czasie lubię pograć w MTA. Staram się być kulturalny oraz opanowany.
Czy posiadasz TeamSpeak 3: Tak
Czy posiadasz mikrofon: Tak

Offline

#12 2017-01-23 01:15:28

Cypis
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-23
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2k17 STYCZEŃ

Login: Cypis*
Wiek: 16 lat w maju :3
Ile jesteś aktywny: Noo bardzo często. Poświęcam każdą wolną chwilę. <3
Staż na MTA: Ogólnie 5 lat. :33
Ortografia(0-10): 9 [dblpt])
Czy cierpisz na dysleksje/dysortografie: Nie.
Staż na serwerze: 70 minut ( rośnie )
Czemu chcesz zostać moderatorem? (min.7 zdań):Ponieważ gdy wejdę na jakiś serwer to się w niego angażuję i jestem aktywny. Gdy widzę jak jakaś osoba sobie nie radzi chciałbym mu pomóc. Chciałbym ogarniać raporty, a także napotykane w rozgrywce problemy innych graczy :3
Co zrobisz na serwerach: Heh. Gdy wejdę na serwer to automatycznie zarabiam i się staram. Zazwyczaj gdy dużo osiągnę to każdy ma mnie w czterech literach i olewa. Nawet administracja mi zazdrościła na innym serwie. No i lubię organizować eventy. Najbardziej lubię porozmawiać / popisać z graczmi i coś ciekawego porobić :3
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: Ortografia 9 Interpunkcja 7
Czy byłeś kiedyś moderatorem: No byłem. Lecz dowiedziałem się o tym po degradzie. Zdegradowali mnie ponieważ nie wszedłem przez 1 dzień na serwer. Powód: Zalanie laptopa. A dzień po zalaniu już działał bo dałem go wujkowi do naprawy. No i co [dblpt][slash] Administracja miała mnie w czterech literach i olewała mnie.
Napisz coś o sobie (min.7 zdań):] Jestem Dominik, mam prawie 16 lat. Lubię motocykle, gry na komputerze, parkour, no i lubię czasami poćwiczyć [dblpt]) Jestem miłą osobą nie szukającą konfliktów, angażującą się w MTA.
Czy posiadasz TeamSpeak 3: Oczywiście :3 Ale zazwyczaj nie ma z kim rozmawiać [dblpt][slash]
Czy posiadasz mikrofon: Oczywiście że tak [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Cypis (2017-01-23 01:15:56)

Offline

#13 2017-01-23 18:15:25

Areczek
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-23
Liczba postów: 1
Windows 8Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2k17 STYCZEŃ

Wiek:14lat
Ile jesteś aktywny:2-5h dziennie
Staż na MTA: 4lata
Ortografia(0-10):8
Czy cierpisz na dysleksje/dysortografie:Nie
Staż na serwerze: Nwm dokładnie ale gram dziś już 4 dzień [dblpt]D
Czemu chcesz zostać moderatorem? (min.7 zdań):
1.Ponieważ byłem moderatorem,a także awansowałem na administratora.
2.Sprawdzę się w tej roli.
3.Znam i ogarniam takie komendy jak :
- /k - Wyrzucasz gracza z serwera
- /tt - Tepanie do danego gracza
- /th - Tepanie danego gracza do siebie
- /warn - Ostrzeżenie
- /zpj - prawko
- /zpl - licka
- /opj - oddanie prawka
- /opl - oddanie licki
- /fix - naprawiasz autko
- /vtt - Tepanie do danego pojazdu
- /vth - Tepanie danego auta do cb
- /heal - ulecz gracza
- /checkserial - sprawdza serial
- /spec - obserwuj gracza
- /specoff - wył spec
- /inv - niewidzialność
- /cfix - fix na dany obszar
- /up - tepanie do góry
- /thru - tepanie do przodu
- /duty - wchodzisz na range admina
- /konsola - konsola
- /cl usuwanie reporta
4.Jestem posłuszny ,słucham się starszych rang.
5.Dużo czasu spędzam na serwerze.
6.Nie używam wulgaryzmów.
7.Niema żadnych skarg na mnie.
Co zrobisz na serwerach: Będę godnie prezentował serwer i go reklamował
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:8
Czy byłeś kiedyś moderatorem:Jak już wcześniej wspomniałem byłem moderatorem a także administratorem,więc mam już w tym dobre doświadczenia.
Napisz coś o sobie (min.7 zdań):]
1.Mam na imię Arek,mam 14 lat.
2.Interesuje się piłką nożną oraz grami komputerowymi.
3.Dużo czasu poświęcam na gry a głównie w MTA.
4.Uczęszczam do 2 gimnazjum.
5.Jestem lubiany i znany na wiele innych serwerach MTA.
6.Szybko pisze i pomagam innym.
7.Jestem w stanie  dużo wytrzymać.
Czy posiadasz TeamSpeak 3:Tak
Czy posiadasz mikrofon:Tak

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot